Działka na sprzedaż

Zabłudów (gw), Kowalowce

1605.00 m²
121,50 zł/m2
ALT-GS-1198

195 000 zł

Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty ALT-GS-1198
Powierzchnia 1 605,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 68/23 m
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki brak
Prąd w ulicy
Dariusz Sobolewski

Dariusz Sobolewski

Wlaściciel, Doradca Rynku Nieruchomości, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami - Licencja nr 2705
Nr licencji: 2705

Napisz wiadomość 12 Ofert

Opis nieruchomości

Zbuduj dom w zgodzie z naturą - wyjątkowa nieruchomość w Kowalowcach pod Zabłudowem!

Zapraszamy do odkrycia klejnotu wśród działek, o powierzchni 1605m2, ukrytego w urokliwej wsi Kowalowce, która przyciąga swoim urokiem i spokojem. Ta nieruchomość gruntowa leży w gminie Zabłudów, na malowniczym obszarze województwa podlaskiego, otoczona z każdej strony bujnymi lasami. Stanowi raj dla miłośników natury, oferując niepowtarzalne doświadczenie zanurzenia się w pięknie wiejskich terenów.

Jest to miejsce, gdzie wybudowanie wymarzonego domu nabierze zupełnie nowego wymiaru. Dzięki  obfitości samosiejek, przyszły dom na tej działce zyska niepowtarzalny charakter, wtapiając się harmonijnie w zielone otoczenie. Możliwość zamieszkania w takiej idyllicznej scenerii to wyjątkowa okazja, którą warto wykorzystać.

Nieruchomość ta została wyznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dając Ci wolność kreacji i możliwość spełnienia marzeń o domu. A to nie wszystko - istnieje także dopuszczenie dla usług i rzemiosła nieuciążliwego, co czyni tę działkę wyjątkowo atrakcyjną dla osób, które chcą realizować swoje pasje zawodowe bez konieczności rezygnacji z sielankowego otoczenia.

Warto podkreślić, że nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, zapewniony przez wewnętrzną drogę, co ułatwia komunikację i wygodny dostęp do głównych dróg. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się działki zabudowane budynkami w nowej architekturze.

Położenie tej nieruchomości jest jednym z jej największych atutów - oddalona tylko o 10 km od granic Białegostoku, zapewnia doskonały balans między życiem na wsi a dostępem do wszystkich udogodnień, jakie oferuje miasto.

Jeśli więc, szukasz miejsca, które zapewni Ci życie w zgodzie z naturą, ale jednocześnie umożliwi korzystanie z uroków cywilizacji, ta działka spełnia wszystkie Twoje pragnienia. To Twoja szansa na stworzenie wymarzonego domu w otoczeniu malowniczych krajobrazów.

Zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu, abyśmy mogli zaplanować prezentację tej wyjątkowej działki na miejscu. Przekonaj się sam, jak ta nieruchomość może zmienić Twoje życie i sprawić, że codzienne chwile staną się niezapomnianymi wspomnieniami.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji!

Lokalizacja nieruchomości

Wlaściciel, Doradca Rynku Nieruchomości, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami - Licencja nr 2705

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
30 3
Niepoprawny wynik